Posted in

Márki-Zay Péter, Hódmezővásárhely polgármestere a közösségi oldalán közzétett bejegyzésében a

Márki-Zay Péter, Hódmezővásárhely polgármestere a közösségi oldalán közzétett bejegyzésében a

Fidesz politikusait érintő jogi elszámoltatást sürgette.

Az ellenzéki politikus kifejezte azon várakozását, hogy hamarosan több olyan büntetőeljárás is megindulhat, amelyek szerinte újabb politikai csapást mérnek a kormánypárti képviselőkre.

Márki-Zay úgy fogalmazott, bízik abban, hogy „mire lehullanak a falevelek”, vagyis az őszi időszak kezdetére, több fideszes tisztségviselővel szemben is hatósági intézkedésekre, illetve őrizetbe vételekre kerül majd sor.